DetailBlock
  • Aynı Gün Kargo
  • %100 Orijinal Ürün
  • Güvenli Alışveriş
Gimcat Tahılsız Crunchy Snacks Ördek ve Kedi Otlu Ödül 60gr
Gimcat Tahılsız Crunchy Snacks Ördek ve Kedi Otlu Ödül 60gr

Gimcat Tahılsız Crunchy Snacks Ördek ve Kedi Otlu Ödül 60gr (20752)

Marka : Gim Cat
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺31,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺22,30(KDV Dahil)
Barkod : 4002064420752
₺2,70 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Gimcat Tahılsız Crunchy Snacks Ördek ve Kedi Otlu Ödül 60gr


  • Kediler için tamamlayıcı mama.


  • Kedinizin diyeti için lezzetli bir çeşit mi arıyorsunuz? Ya da onun da damak tadına uyacak bir atıştırmalık mı? O zaman sizin ve dört ayaklı arkadaşınız için tam da doğru olan şey burada. Chrunchy Snacks’lerimiz (gevrek atıştırmalıklarımız), besleyici ve protein açısından zengin ördeğin, her gurmeyi ikna etmeyi garanti eden aromatik kedi nanesi ile özel bir kombinasyonunu sunar! Ama biz aynı zamanda tamamen tahılsız, yapay renklendiriciler ve tatlandırıcılar içermeyen tarifimiz ile sizi de heyecanlandırmak istiyoruz.


  • Bileşim:Et ve Hayvansal Türevler (Ördek Proteini), sebzeler, bitkisel kökenli türevler, katı ve sıvı yağlar, kurutulmuş kedi nanesi.


  • Analitik Bileşenler: Nem %10.00, Ham Protein %32.00, Ham Yağ %13.00, Ham Lif %1.2, Ham Kül %8.00.


  • Beslenme Talimatı: Vücut ağırlığına bağlı olarak, 1-2 kg kediler için ortalama 10 Adet, 3-4 kg kediler için ortalama 15 Adet, 4-6 kg kediler için ortalama 18 Adet, 6 kg büyük kediler için ise ortalama 20 Adet verilmesi tavsiye edilir.Lütfen kediniz için her zaman taze içme suyu bulundurun.


Kargo Teslim Uyarısı:

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler