Kong Köpek Air Sq Sesli Oyuncak Kemik M 15,5cm
Kong Köpek Air Sq Sesli Oyuncak Kemik M 15,5cm

Kong Köpek Air Sq Sesli Oyuncak Kemik M 15,5cm (75296)

0,00
Marka : Kong
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,00(KDV Dahil)
₺10,35 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Kong Air Sq Sesli Kemik Köpek Oyuncağı Medium 15,5cm

Küçük ve Orta ırk tüm köpeklerin zevkle oynayabileceği bir tut-getir oyuncağıdır.

Kong AirDog serisi oyuncaklar iki klasik ama en çok sevilen oyuncağın birleşiminden, tenis topuyla sesli oyuncağın karışımından meydana gelmiştir.Bu sayede kusursuz bir tut-getir oyuncağı ortaya çıkmıştır.

Kong patentli özel tasarımı, ortası kauçuk, çevresi tenis topu dokusunda olan bu kemik ile zevkle tut-getir oyunu oynayabilirsiniz.

Tenis topu dokusundaki bölümü aşındırıcı malzeme içermez.Bu sayede köpeklerinizin dişleri aşınmaz, zarar görmez.

Bu noktada klasik tenis toplarının yüzey kaplamasında camyünü olduğu ve bunun köpeklerin dişlerine ve dişetlerine zararlı olduğu, dişleri aşındırdığı unutulmamalıdır.

Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Bu üründen %2 PetPara kazanacaksınız.
Arkadaşını Davet Et