DetailBlock
  • Aynı Gün Kargo
  • %100 Orijinal Ürün
  • Güvenli Alışveriş
Royal Canin Box Mini Starter Yavru Köpek Maması 3 Kg + 2 Adet Starter Konserve 195gr Hediyeli
Royal Canin Box Mini Starter Yavru Köpek Maması 3 Kg + 2 Adet Starter Konserve 195gr Hediyeli

Royal Canin Box Mini Starter Yavru Köpek Maması 3 Kg 2 Adet Starter Konserve 195gr Hediyeli (10190)

İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺292,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺180,00(KDV Dahil)
₺21,83 'den başlayan taksitlerle
Webe Özel

Adet

Artır Azalt

Royal Canin Box Mini Starter Yavru Köpek Maması 3 Kg + 2 Adet Starter Konserve 195gr Hediyeli


  • Küçük ırk 1-10kg arası dişi köpek ve yavruları için komple mama.Gebelik dönemi sonu ve emzirme dönemindeki dişi köpek sütten kesilen 2 aya kadar yavru köpekler içindir Başlangıç Formülü Sindirim Güvenliği-Doğal Savunma


  • Royal Canin’in süregelen bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besin öğelerinin güvenle sindirilmesine ve yavrunun doğal savunma mekanizmalarına yardımcı olan özel besinlerle güçlendirilmiş özel bir kombinasyondur.


  • Gebeliğin sonu ve süt verme döneminde annenin yüksek enerji gereksinimine uyum sağlayacak besin takviyesi.


  • Anne sütünden mamaya geçişi kolaylaştıracak besinsel çözümler. (enerji miktarı, kalite, protein, yağlar)


  • Yulaf benzeri kolay sıvı çeken taneler anne ve sütten kesilen yavrular için uygun ve lezzetlidir.


  • Royal Canin in bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besleyici unsurlarla, aktif olarak sindirim güvenliğini arttıran ve yavrunun doğal savunma sistemini güçlendiren takviye besinlerin özel bir birleşimi.


  • Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat, mısır, pancar küspesi, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, yağ asidi tuzu, hidrolize maya mannan-oligo-sakkaritler ve beta-glukan kaynağı, yumurta tozu, kadife çiçeği özü lutein kaynağı. Vitamin A: 13900 IU, Vitamin D3: 1200 IU, Beta-karoten: 40 mg, E1 Demir: 47 mg, E2 Iyot: 3,6 mg, E4 Bakır: 8 mg, E5 Manganez: 61 mg, E6 Çinko: 201 mg, E8 Selenyum: 0,08 mg - Koruyucular - Antioksidanlar


Kargo Teslim Uyarısı:

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.