DetailBlock
  • Aynı Gün Kargo
  • %100 Orijinal Ürün
  • Güvenli Alışveriş
Royal Canin Poodle Puppy Köpek Maması 3 Kg
Royal Canin Poodle Puppy Köpek Maması 3 Kg

Royal Canin Poodle Puppy Köpek Maması 3 Kg (65206)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺290,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺232,00(KDV Dahil)
Barkod : 3182550765206
₺28,14 'den başlayan taksitlerle
Webe Özel

Adet

Artır Azalt

Royal Canin Poodle Puppy Köpek Maması 3 Kg

Royal Canin, Kaniş köpek yavrusu'nuzu muhteşem kılanın ayrıntılarda ne olduğunu biliyor. Hem beyin hem de güzelliğe sahip Poodles, belirgin kıvırcık paltolu son derece akıllı ve aktif küçük köpeklerdir. Köpek yavrusu aşamasında bağışıklık sistemi desteği, cilt ve ceket sağlığı ve sindirim bakımı için doğru büyüme formülünden yararlanabilirler.

Royal Canin Kaniş kuru köpek maması, sadece safkan Kaniş köpeğiniz için özel olarak hazırlanmış bir besindir. Minyatür bir fino köpeğiniz veya oyuncak fino köpeğiniz olsun, bu özel cinse özgü diyet, Kaniş köpek yavrusu için gelişmelerine yardımcı olacak belirli besinlerle benzersiz bir şekilde formüle edilmiştir. Özel kibble, Kanişinizin düz namlu ve çenesi için tasarlanmıştır, bu da onların almasını ve çiğnemesini kolaylaştırır. Özel bir antioksidan ve E vitamini karışımı, gelişmekte olan bağışıklık sistemlerini destekler ve vücutlarının güçlü büyümesini sağlar. Balık yağından EPA ve DHA, yünlü paltoların süper yumuşak kalmasına yardımcı olur. Ve yüksek kaliteli proteinler ve prebiyotikler sağlıklı sindirimi ve optimal dışkı kalitesini teşvik eder. Kanişiniz 10 aylıktan büyük olduğunda, yetişkinlere kesin beslenme için onları Royal Canin Kaniş Yetişkin köpek mamasına geçirin.

Özel kibble tasarımı Kanişlerin yiyeceklerini kolayca almasına ve çiğnemesine yardımcı olur,E vitamini de dahil olmak üzere özel bir antioksidan kompleksi ile yavruların bağışıklık sistemini ve doğal savunmaları geliştirmesine yardımcı olur,Köpek yağının gelişmekte olan kıvırcık ceketini beslemeye yardımcı olmak için balık yağından EPA ve DHA ile cilt sağlığını geliştirir,Yüksek kaliteli proteinler ve prebiyotiklerle sindirimi destekler ve en iyi dışkı kalitesini artırır

Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.