DetailBlock
  • Aynı Gün Kargo
  • %100 Orijinal Ürün
  • Güvenli Alışveriş
Royal Canin Poodle Tüy Sağlığı Destekleyici Yetişkin Köpek Konservesi 85gr
Royal Canin Poodle Tüy Sağlığı Destekleyici Yetişkin Köpek Konservesi 85gr

Royal Canin Poodle Tüy Sağlığı Destekleyici Yetişkin Köpek Konservesi 85gr (01653)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺10,67(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8,50(KDV Dahil)
Barkod : 9003579001653
₺1,03 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Royal Canin Poodle Tüy Sağlığı Destekleyici Yetişkin Köpek Konservesi 85gr


Poodle Adult, 10 aylıktan büyük Poodle ırkı köpeğinizin tüm beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak formüle edilmiştir.Özel besin ve uyarlanmış protein içeriği, sağlıklı bir tüy büyümesinin desteklemesine yardımcı olur.


Kalsiyum şelatörleri sayesinde tartar oluşumunu ve yayılımının yavaşlatarak köpeğinizin diş sağlığını desteklemek için özel tasarlanmıştır.


İçerik: Et ve Hayvansal Türevler - Balık ve Balık Türevleri - Bitkisel Orijinli Türevler - Tahıllar - Bitkisel ve Hayvansal Yağlar - Mineraller - Çeşitli Şekerler


Kargo Teslim Uyarısı:
Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7) Yaş
Lezzet
Kümes Hayvanlı
Benzer Ürünler