Royal Canin Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg
Royal Canin Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Royal Canin Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg (251-100063A)

5,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺824,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺618,00(KDV Dahil)
Barkod : 3182550777308
₺74,96 'den başlayan taksitlerle
Ücretsiz Kargo İkonu

Adet

Artır Azalt

Royal Canin Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Royal Canin Sterilised 37 15 Kg * Bu kuru mama, Royal Canin kalitesi ile kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel olarak üretilmiştir.Kısırlaştırılmış 1-7 yaş arası kediler için üretilmiştir. * Kısırlaştırma, operasyonu sonrasında kedinizin iştahı artıp hareketsizleşebilir buda kilo almasına sebep olabilir. Kilo kontrolü sağlamak ve kısırlaştırılmiış kedilerin kilo almalarını engellemek amacı ile yüksek lif düşük yağ oranı ile sterilized mamaya ihtiyaç vardır.

* İdrarın asiditesini kontrol altına alarak idrar yollarının sağlığını güvence altına alır.

Yüksek protein yüzdesi ile kas yoğunluğunu arttırır ve korur. - Enerji içerikleri ve l-karnitin ile dengelenmiştir. Kilo alımını önler ve sağlıklı bir idrar yolları sağlığı sağlar. Kedinizin metabolizması kısırlaştırılmadan önce sabit bir enerji düzeyine alışmış durumdadır. Sadece enerji düzeyini dengelemeye yetecek kadar yemek yemesi yeterli olur. Fakat kısırlaştırma işleminden sonra bu dengeleme sisteminde değişiklikler olabilir ve bu da kilo alımı ve sağlık problemlerini beraberinde getirir.

Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Formu
Kuru Mama
Bu üründen %2 PetPara kazanacaksınız.
Arkadaşını Davet Et