₺110,00 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
Tükendi
₺25,00 KDV Dahil
Tükendi
₺80,00 KDV Dahil
₺88,00 KDV Dahil
Tükendi
₺57,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
Tükendi
₺48,00 KDV Dahil
1

Sanicat

Kediler ve kuşlar için kum üretimi yapmakta olan Sanicat, yıllardan beri tercih edilmekte olan markalar arasındadır. Bu konuda yapılan üretimler, hiçbir hayvanın sağlığını tehlikeye atmamaktadır. Kumlar kedi ve kuşlarımızın sağlıklarını da tehlikeye atmayarak, onları korumaktadır. İçerisinde zararlı olduğu kanıtlanmış maddeler, zararlı katkı maddeleri, kimyasallar ve renklendiriciler asla kullanılmamaktadır.

Bu nedenle Sanicat, dostlarınız adına tercih edebileceğiniz, güvenli ve sağlık dostu ürünler arasına girmektedir. Özel olarak üretilmekte olan bu ürünler, kuşların ve kedilerin beslenmeleri ve tuvaletleri esnasında daha rahat olabilmeleri için tasarlanmıştır.

Kuş Kumları

Kuşların dişleri olmadığı için, sindirim sistemleri de farklı işlemektedir. Bunun için kuş kumları, dostlarımızın sindirim sistemlerinin daha iyi çalışabilmesi adına kullanılmaktadır.  Bu kumlar kuşların sağlıklarına, hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Kuş kumu alan dostlarımız, yemlerini yedikten sonra sindirimlerini daha kolay bir şekilde yapmaktadır.

Kedi Kumları

Kediler, hijyen bakımından oldukça dikkatli canlılar arasındadır. Bu nedenle tuvalet temizliklerine de son derece önem göstermektedirler. Kötü kokular ve kumun kalitesiz olması, kedilerin rahatsız olmasına, böylece tuvaletlerini kullanmamasına neden olabilmektedir. Bu nedenle kedi kumu seçimi, kedi bakımında oldukça önemli konular arasında yer almaktadır.

Sanicat, bu noktada kedi dostlarımız için özel kum üretimleri gerçekleştirmektedir. Bu kumlar, topaklaşması nedeniyle sıvıları oldukça kısa sürede emmektedir. Bu nedenle eğer tuvalet kısa sürede temizlenmeyecekse, sıvının aşağılara sızması, böylece de koku yapması engellenmektedir. Farklı koku seçenekleri sayesinde etrafa da daha güzel kokular yaymaktadır. Bu kokular, kedilerimize rahatsızlık verecek ölçüde değildir. Bu nedenle tuvaletlerini yapmada, onlara engel oluşturmamaktadır.

Kumlar, yapısı gereği toksinleri de barındırmamaktadır. Bu nedenle kediler tuvaletlerini kullanırken sağlıkları da tehlikeye düşmemektedir. Kaliteli üretimleri nedeniyle kedilerimizin hoşlanmayacağı durum olmamaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.